Vyšetření krve pro samoplátce

Poradíme na co se zaměřit nad rámec lékařského standardu. 

Vyšetření krve pro samoplátce

Běžné vyšetření krve proplácené pojišťovnou, neobsahuje vždy veškerá potřebná měření, proto Vám nabízíme, ve spolupráci s Laboratoře AGEL a.s., vyšetření krve s přímou platbou. 

Za pomocí biochemického vyšetření krve můžeme zjistit celkový metabolismus tuků, a tedy celkově rizikové faktory aterosklerózy, hladinu cukrů k diagnostice diabetu či prediabetu, bílkovin a minerálů, parametry k metabolismu železa, funkci jater, slinivky břišní, ledvin a močových cest, plic, svalů či možné skryté záněty.

U klientů se zhoršenou kvalitou kostí, náchylností k vyššímu krevnímu tlaku, s poruchou metabolismu cukrů, zhoršenou imunitou či s horší pohyblivostí u starších jedinců zjišťujeme hladinu vitamínů D.

U klientů s neurologickými obtížemi, poruchami paměti, depresemi či chudokrevností zjišťujeme hladinu vitamínu B12 a kyseliny listové.

U klientů s poruchami funkce štítné žlázy zjišťujeme nejen její funkci, ale i přítomnost autoprotilátek proti štítné žláze.

Dále si také můžete našim prostřednictvím zjistit Váš celkový stav imunity proti hepatitidě, stavy sexuálních hormonů a v naprosté anonymitě si můžete také nechat provést test otcovství.

Přečtěte si

Hořčík

Byl jsem hodně unavený a nebyl jsem schopný se učit. Nevěděl jsem proč, a proto jsem navštívil Centrum Zdraví bez Limitu, kde mi po vstupním pohovoru bylo doporučeno základní vyšetření krve. Zjistilo se, že mám nedostatek hořčíku. Když jsem hořčík doplnil, únava zmizela a lépe jsem se dokázal soustředit na učení. Lubomír, Kopřivnice.

Jen tak vědět co a jak

Jsem ráda, že v Centru Zdraví bez Limitu mi poradili a zároveň i zprostředkovali vyšetření krve. Sylvie, Mořkov.

Mikronutriční plán

Měla jsem velké zdravotní potíže a lékaři mi nedokázali pomoct. Na základě doporučení osobní zkušenosti mé kamarádky jsem navštívila Centrum Zdraví bez limitu, kde byl se mnou udělaný vstupní pohovor, zařídili vyšetření krve, následovala konzultace a byl mi vytvořen mikro-nutriční plán přímo na míru. Po třech měsících kontrolního vyšetření jsem viděla změnu k lepšímu jak ve výsledcích, tak samozřejmě i fyzicky. Pavla, Frenštát.

Selen a další prvky

Nevěděl jsem jaké problémy můžou vzniknout při nedostatku různých stopových prvků, železa, selenu a podobně. Dbám na své zdraví a díky testům jsem včas doplnil co mi chybělo a předešel tak možnému zhoršení zdraví. Karel, Rožnov.

Cena služby

Cena služby je odvislá od počtu a druhu sledovaných hodnot ve vyšetření. Nelze předem určit celkovou cenu bez konzultace s naším odborníkem a ve spolupráci s Vaším lékařem, který může využít částečnou úhradu pojišťovnou.

Pokud víte co chcete vyšetřit, stáhněte si žádanku na vyšetření v MS Excel pro zjištění předběžné ceny vyšetření, nebo jako podklad pro Vašeho lékaře. Vyplňte ve sloupci vedle požadovaného vyšetření X a nahoře zjistíte orientační cenu. Pozor, žádanka má dva listy.

Nebo se obraďte na nás a my Vám s výběrem co testovat pomůžeme.