Masáže a kosmetika

 Každý člověk je pro nás jedinečný, má své jedinečné potřeby a tím se řídíme při výběru správné masáže a nebo kosmetického ošetření

Nabídka masáží

  • Havajská Lomi Lomi -Havajská masáž se doporučuje pro stimulaci krevního a lymfatického oběhu, odstraňuje svalové napětí, bolest a únavu, uvolňuje kloubní spojení a pomáhá také při detoxikaci organismu.
  • Manuální facelifting - Metoda, uznávána lékaři z plastické chirurgie jakovelmi efektivní a účinná regenerační technika. Nová revoluční metoda, díky které dokážeme bez skalpelu výrazně omladit obličej. Již po prvním ošetření se podstatně vyhladí vrásky, zregeneruje a napne pleť a obličej se doslova rozzáří novou vitalitou.
  • Masáž zad v leže– olejová masáž celých zad, která obsahuje masáž hýždí, zad, rukou, krku a hlavy. Tuto masáž lze ušít na míru klientovi- buď ryze relaxační, či zaměřenou na určitý problém.
  • Masáž celého těla (částečná)– olejová masáž celého těla vleže na břiše. Tuto masáž lze ušít na míru klientovi- buď ryze relaxační, či zaměřenou na určitý problém.
  • Masáž celého těla Kompletní olejová masáž celého těla, která se provádí nejprve vleže na břiše a poté na zádech. Tuto masáž lze ušít na míru klientovi- buď ryze relaxační, či zaměřenou na určitý problém.
  • Sportovní (rekondiční) masáž– Je soubor vhodných hmatů, pomáhající klientovi zbavovat se únavy nebo připravit ho na podání plného výkonu. Léčebná sportovní masáž urychluje doléčování některých onemocnění a zvláště zranění sportovce.

Kosmetika

  • Špičkový francouzský přístroj DUOLIFT EXPERT již po prvním ošetření uleví unavené a dehydratované pleti - více najdete zde 

Podělte se s námi i s ostatními jaká byla masáž:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.