CLP_COLOSTRAL_LIFE_PLUS

Podpořte zdraví kolostrem

Příchod nového jedince na svět je vždy radostnou událostí. Příroda to zařídila tak, že malému novorozenci je v prvních okamžicích života dáváno to nejlepší, životadárné kolostrum. To se vytváří už v průběhu gravidity a shromažďuje velké množství obranyschopných látek. Mateřské mléko se začíná tvořit až od 5. dne po porodu.

Tradice se začala psát před osmdesáti lety v USA. Po celou dlouhou dobu je pečlivě hlídán chov, který je dárcem kolostra. Takto dlouhou historii zpracování kolostra nemá na světě nikdo jiný. Kolostrum z centra Zdraví bez limitu je produkováno ze zcela zdravých jedinců, z prověřených chovů žijících v čistě přírodním prostředí. Pozitivní účinky kolostra na posílení imunity jedinců jsou podloženy mnoha vědeckými pracemi.

Kolostrum je zcela jedinečnou látkou, nenahraditelnou a nevyrobitelnou. Naše životní prostředí ani životní styl není často ideální a tak je vhodné přírodě trochu pomoci a dodat tělu potřebné látky. „K posílení imunity mohu doporučit kolostrum všem, od malých dětí, těhotných matek až po seniory. Nemá žádné kontraindikace a je čistě přírodní látkou,“ potvrzuje psychosomatická lékařka MUDr. Jarmila Klímová.

Pokud má člověk slabší imunitu, tak může onemocnět docela snadno. K nejběžnějším projevům infekce patří opary. Celý proces, od doby, kdy se opar objeví v podobě malého pupínku až do jeho zmizení, trvá asi týden. Není to nijak dlouhá doba, ale lidem se slabším imunitním systémem mohou docela otravovat život.

„Trpěla jsem opary skoro každý měsíc. Zkoušela jsem různé druhy prevence, ale nic mi nezabíralo. Úlevu jsem pocítila až po užívání kolostra. Oparů jsem se sice nezbavila úplně, ale výrazně se omezila jejich četnost. Za to, že se objeví jen jednou nebo dvakrát do roka vděčím kolostru,“ sdělila klientka centra Zdraví bez limitu.

Největším spouštěčem oparů je nachlazení, ale i potravinová intolerance. Jíte něco, co vám sice chutná, ale tělu neprospívá. „Častým spouštěčem bývá také stres a únava. Mnoho lidí pracuje pod velkým tlakem až do vyčerpání a tím si velmi oslabuje svůj organismus. Pokud má navíc slabší imunitní systém, pak je náchylnější k mnoha dalším onemocněním,“ objasňuje doktorka Klímová.

Vyváženost pracovního úsilí a odpočinku je pro tělo nezbytná. Energii, kterou vydáme, bychom měli odpočinkem znovu načerpat. Nemusí jít zrovna o lenošení, ale stačí, pokud změníme aktivitu. Psychicky náročnou a stresující práci vyměnit za sport, turistiku nebo jinou činnost, při které „vypneme mozek“.

Kolostrum je bohaté na bílkoviny, zejména imunoglobuliny, tuk a minerální látky. Obsahuje jich mnohokrát více než mléko. Společnost Zdraví bez limitu spol. s r.o. vlastní na kolostrum OCHRANNOU ZNÁMKU. „Už v těhotenství jsem užívala kolostrum na podporu imunity a po narození dítěte jsem v tom pokračovala. Dceři je teď dvanáct let a po celou dobu nemusela užívat žádná antibiotika,“ podělila se o své zkušenosti s užíváním kolostra jedna z maminek.

A jak ho užívat?
Zdraví bez limitu vám jej může dodat jak v podobě klasických tobolek, tak také v podobě jemného prášku. Jeho užívání je pak snadnější v tom, že si jej můžete přimíchat například do jogurtu.Více se o produktech dočtete ZDE.

Komentáře