Hlavní partner v oblasti doplňků stravy

BIOENERGETICLAB

Zdraví bez limitu CZ, spol. s r. o. je výhradním zástupcem společnosti BioenergeticLAB pro Českou republiku.

BioenergeticLAB vám přináší garanci kvality a bezpečnosti svých výrobků. Výzkum, vývoj a tradice se snoubí s přísností vysokých standardů kvality. Filozofie společnosti zahrnuje jak přesnou metodu výroby, od výběru ingrediencí až po systém kontroly a certifikace.

 

 

Partneři

Dětské centrum sedmička poradce Zdraví bez limitu CZ

Navázali jsme spolupráci s Dětským centrem sedmička, které se specializuje na děti ve věku 0 – 18 let.
Provádí zde vyšetření, posouzení a terapeutický program. Jejich rehabilitační a specializované služby jsou zaměřeny pro celou řadu poruch, jako je porucha autistického spektra, Aspergerův syndrom, ADD, ADHD, porucha smyslového zpracování, Dyspraxie, opožděný vývoj, problémy s učením, emocionální poruchy, poruchy chování a další. Terapie je založena na principech senzorické integrace, neuro-vývojové terapie, rytmickém pohybovém cvičení, terapeutickém poslechu (Therapeutic listening – dle poznatků dr.Steinbacha, Tomatise a Berarda) a dalších rehabilitačních metod a technik.
V centru se zabývají také výživovým poradenství, které může napomoci ke zlepšení celkového zdravotního stavu. U dětí využívají pouze přírodní doplňky v podobě, vitamínů, minerálů, kolostra, probiotik, mastných kyselin. „Velmi dobrou zkušenost máme s doplňky, které nabízí Centrum Zdraví bez limitu, které používáme již několik let,“ potvrdila majitelka Dětského centra sedmička Mgr. Ing. Eva Vingrálková, Ph.D.
Dětské centrum sedmička má sídlo v Olomouci. telefon: 777 566 027 e-mail: EZdarilova@seznam.cz

Partneři Zdraví bez Limitu jsou oprávněni užívat naše logo ve svých propagačních materiálech. Pokud máte zájem stát se obchodním partnerem, kontaktujete nás.