Curcumin-GEL95 plus

Kurkuma dokáže vyhladovět nádory a zvyšuje účinnost chemoterapie

Kurkuma má spoustu fanoušků mezi těmi, kteří oceňují dobrou tradiční indickou kuchyni, ale také narůstá počet těch, kteří ji používají jako přírodní lék. Koření je používáno již stovky let v jižní Asii pro své silné protizánětlivé, antibakteriální a antivirové vlastnosti.

Zájem o potenciální protinádorový účinek kurkumy vyvolal rostoucí záplavu různých výzkumů v posledních několika letech, které zkoumají její účinky při obraně organismu před infekcemi, rakovinou, demencí a akné a dalších více než 560 chorob.

Kurkuma dokáže vyhladovět rakovinu

Výzkum naznačuje, že při použití kurkumy se dramaticky zvyšuje účinnost chemoterapie při ničení rakovinných buněk. Většina studií o rakovině byla provedena, z etických důvodů, za pomocí potkanů, avšak během jednoho roku bylo aktivováno více než 60 klinických studií na účinky kurkumy v mnoha zdravotních stavech. Dokonce i bez chemoterapie, kurkuma odpírá přístup nádorové tkáně do vaskulárního systému a zabraňuje růstu epiteliálních tkání. Tumor hladoví bez přísunu krve, kyslíku a živin.

Vědci zahájili studii, která analyzuje účinek koření na prognózu pacientů s pokročilým karcinomem tlustého střeva a zkoumají, zda kurkuma může pomoci při léčbě chemoterapií agresivněji ničit rakovinné buňky.

Jednou z látek kurkumy, na kterou se vědci soustředí, je kurkumin, který zřejmě zvyšuje citlivost rakovinných buněk na chemoterapii. V případě střevních nádorů, jakmile se rakovina rozšířila i do jiných částí těla, značný počet pacientů nereaguje na léčení chemoterapií. Vzhledem k tomu, že efekt, který má chemoterapie na rakovinové buňky, je také rozšířen na zdravé buňky, negativní účinek (zvracení, slabost, únava) značně omezuje počet ošetření, které pacient může vydržet.

Užívání kurkumy může lidem pomoci překonat maximální dopad při každé léčbě, zlepšit jejich šance na přežití a potenciálně omezit potřebu cyklů chemoterapie.

 

Máme pro vás ještě lepší řešení – CurcuminGel95+

Kvalitní přírodní koncetrovaný Curcumín ve formě chutného gelu, navíc v úpravě, která je oproti účinnosti koření  prokazatelně 46x silnější a 6-8x silnější než Curcumín v tobolkách. Vyzkoušejte.

 

 

Přijďte k nám, ukážeme Vám cestu ke zdraví bez limitu.

Zdroj článku naleznete zde

Komentáře