CURCUMIN-GEL95

Kurkuma a její účinky. Čistí krev a léčí tělo

CURCUMIN-GEL95

CURCUMIN-GEL95

Kurkuma je zázračné koření, které má již po staletí své místo ve východní medicíně. Když ji jednou vyzkoušíte, stane se jednou z nejoblíbenějších vašich bylinek a to hlavně díky jejím léčivým účinkům.

Kurkuma pochází z Indie, kolébky přírodního léčitelství. Používá se zde již po tisíce let a to pro celou řadu důvodů. Má antibakteriální, protiplísňové, antiseptické a antimikrobiální účinky.

Kurkuma dokáže léčit problémy jater, čistí krev, snižuje horečku, mírní bolest, uklidňuje trávení, ochraňuje mozek před stárnutím, udržuje zdravé a pružné kosti a klouby a už v malých dávkách pomáhá výrazně snižovat cholesterol.

Kurkuma je také výborný antioxidant. Podporuje zdravé srdce, imunitní systém a paměťové funkce. Proto se doporučuje při Alzheimerově nemoci.

Kurkuma je také známá jako adaptogén, což znamená, že pomáhá zmírňovat stres v organismu a podporuje přirozenou obranyschopnost.

Toto koření má i zkrášlující účinky. Indické nevěsty jí používají před svatebním dnem. Dokáže pomoci při rozšířených pórech na tváři a bělí zuby. Je nazývána také „čistič krve“, což se odráží na zdravě vypadající pokožce. Udržuje její elasticitu, vyživuje ji a brání projevům stárnutí.

Přijďte k nám, ukážeme vám cestu…

Komentáře