Zdraví bez limitu CZ, spol. s r. o. je výhradním zástupcem společnosti BioenergeticLAB pro Českou republiku.

BIOENERGETICLAB

BioenergeticLAB vám přináší garanci kvality a bezpečnosti svých výrobků. Výzkum, vývoj a tradice se snoubí s přísností vysokých standardů kvality. Filozofie společnosti zahrnuje jak přesnou metodu výroby, od výběru ingrediencí až po systém kontroly a certifikace.

CURCUMIN-GEL95+

CURCUMIN-GEL95

Doplněk stravy založený na duální biologické dostupnosti HGC-C®

Kurkuma je starodávné koření a tradiční lék, který byl zmiňován již ve spisech datovanými před více jak 2000 lety.
Kořen a oddenek (podzemní část) rostliny „Curcuma longa” se rozdrtí a rozemele na prášek. Různé studie prokázaly, že kurkuma není pro člověka toxická až do množství 8 000 mg / den (až 16 tobolek denně - asi 3 polévkové lžíce). Americký úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) klasifikuje kurkumu jako substanci GRAS (General Recognition And Safety) neboli všeobecně považovanou za bezpečnou.
Kurkumin je hlavní biologicky aktivní složka kurkumy.

Kurkuma působí na několika úrovních:

1. Blokuje molekulu NF-kB, která jako následek po vnějším útoku způsobuje zánětlivou reakci.

2. Blokuje aktivitu proteinu p300, po níž následuje kaskáda reakcí, které mohou vést ke zvý- šenému riziku infarktu myokardu.

3. Udržuje elasticitu tepen, které následkem přibývajícího věku mají tendenci křehnout.

Cena: 850 Kč

Probit

Probit

Doplněk stravy na základě lyofilizovaného ovoce papaja MGP Gold s vysokou enzymatickou aktivitou a probiotických mléčných kvasinek.

Jídlo je zdrojem života a růstu, pokud však není řádně stravitelné a metabolizované, může se stát zdrojem řady zdravotních potíží a chronických degenerativních onemocnění, často v prvotní fázi „velmi tichých“.

Papain z MGP Gold® funguje jako „intracelulární enzym”, který je propojen různými způsoby uvnitř buněčné matriky ovoce. Tímto způsobem enzym NEPRONIKNE do vegetační vody po extrakci a filtraci, ale zůstává v pevné formě v dužnině a matrici (pektin, vlákna, škroby atd.) jako chráněná mikrokapsle, dokud nenalezne vhodné prostředí pro vykonávání svých funkcí.

Kluyveromyces marxianus B0399 jsou mléčné kvasinky mající probiotické funkce. Jedná se o buňku Eucariotus, a proto je velmi blízká funkcí a strukturou našim buňkám. Za normálních podmínek má funkci kvašení (fermentovaná laktóza bez výroby plynu). Je to buňka, která je odolná jak proti kyselinám, tak i proti nejběžnějším antibiotikům (ale nepřevádí odolnost vůči antibiotikům na jiné mikroorganismy).

Cena: 1 092 Kč