Oscara za hlavní roli vyhrává: Papája, část šestá

Papája, plod, který má tolik benefitů, že není možné je tu najednou všechny vyjmenovat. Proto jsme pro vás připravili článek na pokračování.

40 důvodů, proč konzumovat papáju

Část šestá

 

21. Umožňuje obnovu svalové tkáně: jako bohatý zdroj bílkovin, papája přispívá k obnově svalových tkání, které jsou nezbytné pro optimální fungování našeho těla.

22. Léčí dnu díky vitamínu C: dna je způsobena akumulací kyseliny močové v krvi. Tento nadbytek kyseliny vytváří krystaly, což způsobuje otoky, zarudnutí a bolest kloubů. Přirozeně, stejně jako mnoho dalších citrusových plodů, je papája důvěryhodným lékem na léčbu dny.

23. Přírodní lék na vitiligo: přibližně 1,5% světové populace trpí vitiligem – stavem, při kterém se na kůži objevují bílé skvrny. Papája je jedním z nejúčinnějších domácích prostředků pro léčbu vitiliga. Použití pasty ze zralé papáji na postiženou oblast zvýší produkci melaninu a obnoví pokožku v normální barvě. Je také možné konzumovat šťávu z papáje, která napomáhá hojení vitiliga zevnitř.

24. Efektivní v případech dráždivého střeva: díky celkovému obsahu 12% vlákniny, kde ve více než 60% se jedná o rozpustné vlákniny, je papája schopna zmírnit symptomy dráždivého střeva.

Pokračování příště…

PAPCOL MGP extrakt z papáje v kombinaci s kolostrem koupíte pouze u nás!

 

Přijďte k nám, ukážeme Vám cestu ke zdraví bez limitu.

Zdroj článku najdete zde

Komentáře